Nejlepší skáčkové koncerty u nás

Vstupenky na Open Air festivaly

Open Air festival se letos odehrál v Panenském Týnci, kde jste všichni mohli sledovat neopakovatelnou atmosféru a šou, kterou předváděly všechny kapely. Navíc jste v řadě soutěží mohli soutěžit o vstupenky na festival a o hodnotné dárky. Jinak byly vstupenky v předprodeji po celé síti prodejen Ticketpro. Ceny vstupenek v předprodeji byly opravdu skvělé, koneckonců se na ně podívejte sami.

  • klasická vstupenka 1350,- Kč
  • VIP vstupenka  2060,- Kč
  • jednodenní vstupenka 900,- Kč

Pokud jste si kupovali vstupenky na místě, museli jste si nějakou tu stovku připlatit. I tak to ale zato stojí, když se nakonec na festival dostanete. VIP vstupenky jsou sice dražší, ale s nimi získáváte řadu výhod, které u klasické vstupenky nemůžete čekat.

V ceně VIP vstupenky, je ubytování ve VIP stanovém městečku a parkovací stání na hlídaném VIP parkovišti. Navíc se vstupenkou získáváte volný vstup do VIP baru, což je výhodou hlavně pro ty, kteří nechtějí stát dlouhé fronty na pití a k dispozici je i VIP zóna, kde se mimo jiné můžete setkat i s některými kapelami.

Klasická vstupenka zahrnuje pouze vstup na festival, nikoli ubytování ve stanovém městečku, nebo parkovací místo. Cena za parkovací místo v areálu, je 250,-Kč a to na celou dobu konání festivalu. Ubytování je zajištěno ve stanovém městečku, cena za místo pro stan je 250,-Kč a k tomu dostanete jeden žeton na sprchu. Pokud byste měli zájem o další žetony, budete si muset doplatit 50,-Kč za každý další žeton.

Komentáře jsou uzavřeny.