Nejlepší skáčkové koncerty u nás

Soutěže o lístky na festival

Nechce se vám platit za vstupenky na festival? Nebo byste se jen chtěli podívat na nějaký další kromě toho, na kterém jste už byly? Pak máme pro vás pár tipů, jak vyhrát vstupenky, kde soutěžit a jaké z toho můžou být výhry.

Vstupenky na Rock for people

Festival Rock for people letos oslavil 18 let své existence. I pro letošní rok byla připravena řada soutěží, ve kterých jste mohli soutěžit i vy. Soutěží bylo hned několik, mohli jste si všimnout hlavně soutěže piva Staropramen, nebo  soutěžit s T-music. U Staropramenu však nejde o to, kolik soutěžící vypil piv a ten, kdo jich vypil nejvíc, vyhrál.

Stačilo jen odpovědět správně na soutěžní otázku a zbytek už byl jen a jen o štěstí. Pak byl výherce vylosován, tím pádem nikdo nemohl nijak ovlivnit výherce. T-music mělo soutěž podobnou. Bylo pět soutěžních kol a v každém kole bylo třeba odpovědět na několik správných otázek. Pak byli výherci opět losováni.

Soutěž o vstupenky na Mácháč

Největší beach český festival, se pomalu blíží a připravena je i řada soutěží o vstupenky. Stejně jako v předchozích dvanácti letech přinášel Mácháč to nejlepší hlavně ze zahraniční scény, i letos tomu nebude jinak a tak se mají soutěžící nejen na co těšit, ale mají i důvod proč se snažit.

Soutěž o lístky je hlavně v rádiích – Fajn rádio, Fun 1 tv, apod., řadu sutěží pro vás připravili i různé blogy a soutěžit můžete dokonce i na facebooku.

Komentáře jsou uzavřeny.