Nejlepší skáčkové koncerty u nás

Rock na Valníku

Hudební festival Rock na Valníku rozhodně není žádným začátečníkem v kategorii letních festivalů. Letošní ročník, je už třináctý a i letos se můžeme těšit na tu nejlepší rockovou nálož jednak od českých kapel, tak i od těch slovenských.

Rock na Valníku se uskuteční letos ve dnech 30. 8. – 1. 9. 2012 ve Slaném. Cena vstupenky v předprodeji je 695,- Kč v sítích Ticketpro a Ticketstream a to jen v Praze, Kladně, Slaném a Lounech.

O vstupenky můžete ale mimo jiné i soutěžit a to třeba na stránkách iReport.cz, pokud zodpovíte správně soutěžní otázku, můžete vyhrát 3 volné vstupenky. Uzávěrka soutěže, je už 20. 8. 2012, takže pokud jste si ještě nezkusily tipnout správnou odpověď, pak neváhejte a možná budete mít štěstí právě vy. Navíc se přímo na internetových stránkách Valník můžete zúčastnit soutěže, opět stačí odpovědět na jednoduchou soutěžní otázku a lístky jsoi vaše.

Jaký je hlavní, generální partner festivalu Rock na Valníku? 

Festival má sice jen jednu větší stage, ale i na ni se bez problémů za tři dny vystřídá okolo 40ti kapel, převážně rockového žánru. Nejvíce navštívenou kapelou bude rozhodně americký PRO-PAIN, kapela, která jistě ukáže českým fanouškům, co všechno umí. Mezi stálice na scéně patří samozřejmě slovenští Horkýže Slíže, Iné Kafe, nebo Zóna A.

Naopak z našich českých končin si můžete poslechnout Sto zvířat, Tleskače, nebo Totální nasazení. No, vypadá to na pořádnou akci, na které by nikdo neměl chybět.

 

Mohlo by vás zajímat:


Tento záznam byl zaslán Rockové festivaly a označen , , , . Záložka je zde.

Komentáře jsou uzavřeny.